KALİTE (EYS)
Anasayfa > KALİTE (EYS)

Yüksek Kalite Artan Prestij: Eti Maden

Dünya Bor Lideri Eti Maden bor ve bor ürünleri üretiminde kalite politikasını; bor kaynaklarını uluslararası standartlarda üretmek ve Türkiye’yi global alanda prestijli bir konuma getirmek üzerine konumlandırmıştır. Tüm süreçlerde talepleri karşılayan ve yüksek beklentilere cevap veren bir anlayış içinde güvenilir ve sektörde lider olan bir kurumdur.

Kalite, çevre, enerji yönetim sistemleri, iş sağlığı ve güvenliği standartlarını entegre yönetim sistemleri kapsamında uygulayarak bor ve bor ürünleri üretimini global kalite standartlarında gerçekleştiren Eti Maden; her türlü talebe uygun yüksek verimli, sürdürülebilir, inovatif ve kalite odaklı ürünler üretip eksiksiz bir zamanlamayla teslim etmektedir.

Düşük Maliyet Yüksek Verim

Eti Maden; bor ve borlu ürünlerin üretim faaliyetlerinde çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemekte ve atık oluşumunu minimum seviyeye indirmeyi amaçlamaktadır. Çalışma ortamındaki tehlikeli atıkları kontrollü bir şekilde yenilenebilir bir hale getiren Eti Maden çalışma alanlarında risk analizleri yaparak iş kazaları ve çalışanların sağlık durumlarının üstün hassasiyet gösterilmekte güvenli ve sağlıklı bir çalışma alanı yaratılmaktadır.

Bor ve borlu ürünlerin üretimini yüksek kalite standartlarında gerçekleştiren Eti Maden, tesislerinde enerji kullanımını minimum seviyeye indirerek enerji tasarrufuna katkı sağlamaktadır.

Eti Maden bütün faaliyetlerini; TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgeleri çerçevesinde ve ilgili yasal şartlara uyarak bütüncül bir üretim planı ile gerçekleştirmektedir.

Güncellenme Tarihi: 2023-11-24 15:51:00

Genel Müdürlük
Kızılırmak Mahallesi 1443. Cadde No:5 06530 Çukurambar-Çankaya/ANKARA
Telefon
+90 (312) 294 20 00
+90 (312) 230 71 84
Kep
etimaden@hs01.kep.tr
© 2024 Eti Maden